> Natječaji

Autor: Ana Kontošić, 6. 3. 2024. 14:33

Prema natječajima objavljenim 1. veljače 2024. donijete su slijedeće odluke:

- na radno mjesto nastavnik/ca Matematike izabrana je kandidatkinja Silvana Abramović, dipl. ing. brodogradnje

- na radno mjesto nastavnik/ca Tehničkog crtanja izabrana je kandidatkinja Silvana Abramović, dipl. ing. brodogradnje

- na radno mjesto nastavnik/ca Kemije izabrana je kandidatkinja Iva Juršić, prof. biologije i kemije

- natječaj za popunu radnog mjesta nastavnik/ca Slovenskog jezika i kulture (model C) ponoviti će se obzirom da na natječaj nije pristigla nijedna prijava.

Autor: Ana Kontošić, 1. 2. 2024. 08:03

U prilogu se nalaze tekstovi natječaja za popunu radnih mjesta:

- nastavnik/ca matematike

- nastavnik/ca tehničkog crtanja

- nastavnik/ca industrijskog dizajna

- nastavnik/ca kemije

- nastavnik/ca Slovenskog jezika i kulture (model C)

otvorenih od 1. do 9. veljače 2024. godine.

[više]

Obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnog mjesta

Autor: Ana Kontošić, 12. 1. 2024. 13:56

Prema natječaju objavljenom 4. prosinca 2023. donijeta je slijedeća odluka:

- na radno mjesto pomoćnik/ca u nastavi izabrana je kandidatkinja Deniza Šverko, sveučilišna prvostupnica kulture i turizma.

[više]

Poziv na razgovor kandidatima prijavljenim na natječaj za popunu radnog mjesta pomoćnik/ca u nastavi

Autor: Ana Kontošić, 21. 12. 2023. 09:30

Pozivaju se sljedeći kandidati prijavljeni na natječaj za popunu radnog mjesta pomoćnik/ca u nastavi, čije su prijave bile potpune i pravodobne te koji zadovoljavaju uvjete natječaja, na usmeni razgovor s ravnateljem i stručnom suradnicom-psihologinjom, a koji će se održati u prostorima Škole u utorak 9. siječnja 2024.:

- s početkom u 9:00 sati kandidatkinja Danijela Simović

- s početkom u 9:15 sati kandidatkinja Maria Ćurčić

- s početkom u 9:30 sati kandidatkinja Deniza Šverko

- s početkom u 9:45 sati kandidatkinja Fikreta Topčagić

- s početkom u 10:00 sati kandidatkinja Morena Sinčić-Zuppani

- s početkom u 10:15 sati kandidatkinja Nevena Trgovčić.

Ako kandidat ne pristupi usmenom razgovoru smatrati će se da je odustao od prijave na natječaj.

Autor: Ana Kontošić, 4. 12. 2023. 10:37

U prilogu se nalazi tekst natječaja za popunu radnog mjesta pomoćnik/ca u nastavi otvorenog od 4. do 12. prosinca 2023.

[više]

Obavijest o rezultatima natječaja za popunu radnih mjesta Vijest ima dokument u privitku

Autor: Ana Kontošić, 24. 11. 2023. 12:12

Prema natječajima objavljenim 5. rujna 2023. donijete su slijedeće odluke:

- na radno mjesto nastavnik/ca Kemije izabrana je kandidatkinja Elen Zukon Kolić, sveučilišna prvostupnica geologije

natječaj za popunu radnog mjesta nastavnik/ca Slovenskog jezika i kulture (model C) ponoviti će se obzirom da je donesena Odluka o ne zasnivanju radnog odnosa po natječaju.

Prema natječaju objavljenom 17. listopada 2023. donijeta je slijedeća odluka:

- na radno mjesto domar-ložač (rukovatelj centralnim grijanjem) izabran je kandidat Rajko Hlača, elektromehaničar sa položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova i radnih zadataka rukovatelja centralnog grijanja.

[više]

Poziv na razgovor kandidatima prijavljenim na natječaj za popunu radnog mjesta domar-ložač

Autor: Ana Kontošić, 7. 11. 2023. 13:51

Pozivaju se sljedeći kandidati prijavljeni na natječaj za popunu radnog mjesta domar-ložač, čije su prijave bile potpune i pravodobne te koji zadovoljavaju uvjete natječaja, na usmeni razgovor s članovima Povjerenstva za procjenu i vrednovanje kandidata za zapošljavanje, a koji će se održati u prostorima Škole u srijedu 15. studenog 2023.:

- s početkom u 12:00 sati kandidat Rajko Hlača,

- s početkom u 12:15 sati kandidat Dragan Janjušić.

Autor: Ana Kontošić, 17. 10. 2023. 08:52

U prilogu se nalazi tekst natječaja za popunu radnog mjesta domar-ložač (rukovatelj centralnim grijanjem) otvorenog od 17. do 25. listopada 2023.

Autor: Ana Kontošić, 5. 10. 2023. 10:15

Prema natječajima objavljenim 5. rujna 2023. donijete su slijedeće odluke:

- na radno mjesto nastavnik/ca Industrijskog dizajna izabran je kandidat Marko Človek, mag. primijenjene umjetnosti.

na radno mjesto nastavnik/ca stručnih predmeta tekstilnog dizajna izabrana je kandidatkinja Romina Zahtila, magistra inženjerka tekstilnog i modnog dizajna s SSS – dizajner tekstila.

Autor: Ana Kontošić, 5. 9. 2023. 08:01

U prilogu se nalaze tekstovi natječaja za popunu radnih mjesta:

- nastavnik/ca matematike

- nastavnik/ca tehničkog crtanja

- nastavnik/ca industrijskog dizajna

- nastavnik/ca stručnih predmeta tekstilnog dizajna

- nastavnik/ca kemije

- nastavnik/ca Slovenskog jezika i kulture (model C)

otvorenih od 5. do 13. rujna 2023. godine.

Autor: Ana Kontošić, 21. 4. 2023. 14:19

Prema natječajima objavljenim 1. ožujka 2023. donijete su slijedeće odluke:

- na radno mjesto nastavnik/ca matematike izabrana je kandidatkinja Silvana Abramović, dipl. ing. brodogradnje

- Također, donijeta je Odluka o ne zasnivanju radnog odnosa po natječaju za popunu radnog mjesta domar-ložač (rukovatelj centralnim grijanjem) koji je bio otvoren od 1. do 9. ožujka 2023. kako je domar-ložač zaposlen na neodređeno puno radno vrijeme zaključio bolovanje, slijedom čega više nema potrebe za popunu navedenog radnog mjesta.

« Rujan 2020 »